a

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium natus error sit omnis iste natus error sit voluptatem accusantium.

@2018. Select Theme All Rights Reserved.

Letecké fotografie zajímavých míst

Jak je naše planeta krásná, lze nejlépe vidět z výšky.
Ať už jsou to hrady, zámky, stavební architektura nebo města, ostrovy, pohoří i hory. Posuďte sami, jak vidíte například zde.

Zajímavá místa a rekreační oblasti

Podívejte se na několik zajímavých míst pro relax i turistiku jak vysokohorskou, tak odpočinkovou i se sportovním vyžitím.

Hrady a zámky

Proleťme se spolu nad krajinou a poznejme ji z trochu jiné perspektivy.
Hrady, zámky, parky známe spíš z různých velmi zajímavých prohlídek a procházek, ale pohled z ptačí perspektivy tak běžný není.
Zaujaly Vás tyto fotografie? Zajístím Vám vyhlídkový let kamkoliv letadlem i vrtulníkem!

Technické stavby

Bývají to často monumentální technologické projekty, které se jinak, než leteckou fotografií vůbec nedají zachytit. Jsou to megastavby mostů, atomové a jiné elektrárny, dálniční sítě a jiné komplexy.

Zahraniční lokality

Zde je ukázka několika zahraničních lokalit. Opět převážně pro města a obce, ale často i pro reklamní agentury. Výsledným produktem jsou fotoobrazy, kalendáře a virtuální procházky.

Chorvatsko z letadla

Jadran a nádherné chorvatské pobřeží s ostrůvky a poloostrovy je kouzelné! Podívejte se na několik leteckých fotografií kotvišť, majáků přístavů, měst. Je to moje velmi oblíbené a fotogenické místo, objevte jej i Vy z letadla!